fbpx

CryoGlobes

Trening dla Twoich naczyń krwionośnych

Wraz z firmą Cryosthetics oferujemy Państwu jedyne, oryginalne, CryoGlobes. Wykonane ze stali chirurgicznej i napełnione płynami, które zatrzymują niską temperaturę przez długi czas oraz dają efekt mrożenia. Jakość zabiegów w salonach i klinikach medycyny estetycznej podnosi się poprzez dodanie do nich regularnego masażu CryoGlobes. Dzięki CryoGlobes naczynia krwionośne zwężają się, a następnie rozszerzają, powoduje to zwiększone mikrokrążenie, dotlenienie, a na celu ma zwiększenie pracy komórek w obszarach, gdzie wykonywane są zabiegi.

Lipocontrast Kriolipoliza Kontrastowa

Dajemy Państwu możliwosć wypożyczenia i ewentualnego zakupu sprzętu Lipocontrast- Kriolipolizy Kontrastowej, jednogłowicowej.
Jest to jedyne takie urządzenie na rynku, do nieinwazyjnej metody usuwania komórek tłuszczowych. Pierwsze efekty widzimy już po 2 tygodniach, pełen rezultat powinien być widoczny już po około 5 tygodniach od zabiegu. Stosuj na: ginekomastię, podbródek, bryczesy, boczki, brzuch, ramiona.

 

Krioterapia Szkolenie Cryosthetics

Zabieg, który usunie niedoskonałości skóry Klinetów i Klientek w Twoim gabinecie.

Jedyne oficjalne szkolenie z Krioterapii w Polsce. Autorski podręcznik Tracey Loughrey, metody stosowane z powodzeniem przez Kosmetyczki, Kosmetologów i Lekarzy, z minimalnie inwazyjnej metody usuwania przebarwień, włókniaków, brodawek wirusowych i naczyniaków.