fbpx

Worldwide distribution of Fitnesswell devices.
Dystrybucja urządzeń do fitnessu firmy Fitnesswell

skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę na maila

Vacu Magic Bieżnia/ Stepper/ Rower Vacu

Urządzenie Vacu Magic Beauty Line łączy wysiłek fizyczny na bieżni z podciśnieniem oraz promieniowaniem IR. Wszystkie czynniki pracując jednocześnie pomagają w spalaniu znacznie większej ilości kalorii niż podczas klasycznego treningu.Urządzenie Vacu Magic Beauty Line łączy wysiłek fizyczny na bieżni z podciśnieniem oraz promieniowaniem IR. Wszystkie czynniki pracując jednocześnie pomagają w spalaniu znacznie większej ilości kalorii niż podczas klasycznego treningu.

Roll Magic Rollmasaż

Rollmasaż –  cena szczupłej sylwetki to tylko Twój czas poświęcony na sesje z naszym urządzeniem. To udowodniony sposób na kształtną figurę i gładką, jędrną skórę bez żadnego wysiłku fizycznego. Obudowa rollmasażera Roll Magic Beauty Line jest w całości wykonana z laminatu. Na bębnie obracają się tralki o nowym, dynamicznym kształcie, który skuteczniej rozbija tkankę tłuszczową. Model Beauty Line może być wyposażony w dotykowy panel sterujący.

Rower z hydromasażem – odchudzanie w Aquabike

AquaBike Magic® to urządzenie łączące aquacycling z masażem. Ma działanie odchudzające, antycellulitowe oraz relaksacyjne. Ćwiczenia na rowerze treningowym (waterbike) wraz z oporem hydrostatycznym wody przynoszą bardzo szybkie rezultaty. Hydromasaż odbywający się w trakcie sesji relaksuje i pobudza limfę a uwalniany ozon utlenia martwy naskórek. Schody i poręcz zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie.

Leżanka spa & Kolagenarium

Lampa Magic Sun może być używana do relaksacji i poprawy kondycji skóry lub do maksymalizacji efektów treningu w połączeniu z innymi urządzeniami do ćwiczeń. Naświetlanie podczerwienią pomaga w regeneracji skóry oraz podnosi ciepłotę ciała.

Magic Wave został zaprojektowany z myślą o relaksacji i wygodzie. Jego kształt zachęca do wypoczynku jednocześnie minimalizując zajmowane przez leżankę miejsce.